KonkursyNasze sukcesyZ życia świetlicy

Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Wesoły portret nauczyciela” – wyniki

Uczniowie naszej świetlicy aktywnie uczestniczą w konkursach i zabawach, które organizujemy. Wspaniale widzieć zaangażowanie dzieci zwłaszcza, że przed nami jeszcze wiele ciekawych pomysłów, które chcemy zrealizować.

W październiku nie mogło zabraknąć konkursu związanego z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie wykonali przepiękne prace przedstawiające portrety nauczycieli. Zwycięskie prace będą przedstawione tablicy przed świetlicą, by każdy miał możliwość zapoznania się z niezwykłym talentem naszych dzieci.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Urszula Lewandowska (kl.0) i Nikodem Sikora (kl.1b)

II miejsce – Julia Pelnens (kl.0) i Maciej Pniewski (kl1b)

III miejsce – Julia Ludek (kl.0) i Julia Czarniecka (1a)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz