KonkursyNasze sukcesyZ życia świetlicy

Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Babcia i Ben” – wyniki

Kilka tygodni temu zapoznaliśmy uczniów z fantastyczną książką Davida Walliams’a „Babcia Rabuś”. W związku z tym, że opowiadanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wszystkich dzieci, postanowiłyśmy zorganizować konkurs, który polegał na namalowaniu porterów: Babci i Bena. Wszyscy bardzo się zaangażowali w konkurs. Spośród prawie 60 prac ciężko było wybrać najlepsze prace. W wyborze laureatów pomogli nam uczniowie, którzy głosowali na najpiękniejszy portret. Wyniki prezentują się następująco:

I miejsce – Wiktoria Demianiuk (2a)

II miejsce – Laura Galar (2a)

III miejsce – Michał Matiaszuk (2a) i Helena Anielska (1b)

Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach

organizowanych przez świetlicę szkolną!!!

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz