KomunikatyZ życia biblioteki

Konkurs na 100-lecie Niepodległej

Biblioteka szkolna wraz z nauczycielem plastyki, p.Maliną Tomaszewską, serdecznie zaprasza wszystkich uczniów wraz z rodzicami do szkolnego konkursu kaligraficznego na najpiękniej napisany pismem odręcznym tekst hymnu naszego kraju. W konkursie będziemy walczyć o nagrodę specjalną Dyrektora Szkoły.
Prace wykonane na kartce z bloku technicznego w formacie A4, składające się z co najmniej dwóch dowolnie wybranych zwrotek hymnu napisanych pięknym pismem odręcznym oraz ozdobione ilustracjami zawierającymi patriotyczne akcenty, prosimy składać w bibliotekach szkolnych w obu budynkach. Będą one wykorzystane do dekoracji szkoły z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości. Na prace czekamy do 5 listopada. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz