Zarząd:

1. Klasy 0-3: p. Aleksandra Duraj, p. Sylwia Kufta
  2. Klasy 4-6: p. Marzena Rydzewska
  3. Klasy 7-8: p. Marta Marczuk

Celem Samorządu Uczniowskiego jest:

• uczestnictwo uczniów w samodzielnym rozwiązywaniu własnych problemów oraz partnerstwo w stosunkach uczniów z nauczycielami w realizacji celów wychowawczych,
  • realizowanie demokratycznych form współżycia, współdziałania uczniów i wzajemnego wspierania się, przyjmowania współodpowiedzialności za jednostkę i grupę,
  • kształtowanie umiejętności zespołowego działania, stworzenie warunków do aktywności społecznej, samokontroli, samooceny i samodyscypliny uczniów.

Regulamin Samorządu

Prezentujemy pierwszy numer gazetki szkolnej „Mały Przegląd” tworzonej przez dzieci i dla dzieci. Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły, od klasy zero po młodzież w klasie ósmej, do pisania, rysowania, twórczej pracy. W naszej gazetce jest miejsce dla każdego. Nauczyciele służą pomocą, ale to wszystko jest w naszych rękach.
Chętni, z pomysłami zgłaszajcie się do Zuzi Matwiejczyk VI A i Kaliny Pniewskiej VI A. Odwagi! Czekamy na Wasze pomysły. Twoje nazwisko może znaleźć się już w kolejnym numerze.