Otwarta szkoła

 

Otwarta Szkoła jest współfinansowana z budżetu Gminy Miasta Gdyni.

Opłaty za „Otwartą Szkołę” w kl. 0-3 proszę przynosić wychowawcom w zamkniętej i opisanej kopercie.

 W kl. 4-7 – bezpośrednio do koordynatora „Otwartej Szkoły” – p. Jolanty Głodowskiej (e-mail: j.glodowska@sp26gdynia.pl).

Istnieje możliwość wpłacenia pieniędzy przelewem:

Numer konta 91 1440 1026 0000 0000 1253 5538

W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa zajęć i miesiąc.

W ramach programu „Otwarta Szkoła”, w roku szkolnym 2019/2020, prowadzone są zajęcia wyszczególnione poniżej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 września. klasy 0-3 – do wychowawcy, kl. 4-7 – do koordynatora „Otwartej Szkoły”.

Koordynator zastrzega sobie zmianę terminów zajęć, a także rozwiązanie grupy w przypadku zbyt małej liczby osób chętnych.

 

Oferta „Otwartej Szkoły” 2019/2020

SZACHY – Tomasz Ciesielski

– piątek 13:45-14:30

– piątek 14:35 – 15:20

JĘZYK MIGOWY – Marta Marczuk

– czwartek 14:40 – 15:25 (kl. 4-6)

GRY I ZABAWY W JĘZYKU ANGIELSKIM – Dorota Jarzyńska

– poniedziałek 14:00 – 14:45 (kl.0)

-czwartek 14:40 – 15:25 (kl.1)

KONWERSACJE W JĘZYKU ANGIELSKIM – Dorota Jarzyńska

– środa 14:40 – 15:25 (kl.2, 3-4)

GRY I ZABAWY W JĘZYKU ROSYJSKIM – Tamara Barcińska

– poniedziałek 14:40 – 15:25

PIŁKA NOŻNA – Marek Leszczyński

– środa 8:00 – 8:45 (kl.0)

– poniedziałek 13:40 – 14:25 (kl.1)

– poniedziałek 14:30 – 15:15 (kl.2)

– czwartek 8:00 – 8:45 (kl.3-4)

ZAJĘCIA TEATRALNE – Aleksandra Duraj

– poniedziałek 11:50 – 12:35 (kl.2b)

– środa 14:45 – 15:30 (kl.0, 2a, 3)

ZAJĘCIA DECOUPAGE I PLASTYKA – Aleksandra Duraj

– poniedziałek 12:50 – 13:35 (kl.2b)

– poniedziałek 13:45 – 14:30

GRY I ZABAWY HISTORYCZNE – Jolanta Głodowska

– wtorek 14:40 – 15:25 (kl.1-7)

ZAJĘCIA PLASTYCZNE – Malina Tomaszewska

–  czwartek 15:25 – 16:10

GIMNASTYKA BUZI – Tamara Barcińska

(chętne osoby zgłaszamy do wychowawców klas;

liczba miejsce ograniczona)

KURS UKŁADANIA KOSTKI RUBIKA – Małgorzata Masłowska

–  poniedziałek 15:35 – 16:20 (kl.4-7)

– poniedziałek 13:00 – 13:45 (kl.1-3)

ĆWICZENIA OGÓLNOROZWOJOWE – Marek Leszczyński

–  poniedziałek 12:40 – 13:25 (kl.0)

– wtorek 8:55 – 9:40 (kl.1)

– wtorek 8:00 – 8:45 (kl.2)

– poniedziałek 11:50 – 12:35 (kl.3)

LABORATORIUM PRZYRODNICZE – Małgorzata Bazylko

–  czwartek 14:40 – 15:25 (kl.6, 5b)

–  piątek 13:45 – 14:30 (kl.4, 5a, 5c)

BUM BUM COLOR  – Marzena Rydzewska

(zajęcia rytmiczno-umuzykalniające)

–  środa 14:00 – 14:45 (kl.0)

ZAJĘCIA Z PŁYWANIA – Ewa Róg

– czwartek 15:30 – 16:15

GRY I ZABAWY RUCHOWE – Aleksandra Świtońska

-środa 13:45 – 14:30 (kl.1-3)

GRY W JĘZYKU FRANCUSKIM – Sylwia Mołoń

– piątek 13:45 – 14:30 (KL.1-3)

KONWERSACJE W JĘZYKU FRANCUSKIM – Sylwia Mołoń

– piątek 14:30 – 15:15 (kl.4-7)

 

CENNIK „OTWARTEJ SZKOŁY”:

  1. Szachy – 4zł / 45 min
  2. Język angielski, rosyjski, francuski, migowy – 5zł / 45 min
  3. Zajęcia teatralne – 4zł / 45 min
  4. Gry i zabawy historyczne – 4zł / 45 min
  5. Zajęcia plastyczne – 5zł / 45 min
  6. Nauka gry na gitarze – 6zł / 30 min
  7. Nauka gry na keybordzie – 10zł / 25 min
  8. Piłka nożna – 5zł – 45 min
  9. Decoupage i plastyka – 10zł / 45 min
  10. Ćwiczenia ogólnorozwojowe – 5zł / 45 min
  11. Gimnastyka buzi – 7zł / 45 min
  12. Laboratorium przyrodnicze – 5zł / 45 min
  13. Bum bum Color – 4zł / 45 min
  14. Kurs układania kostki Rubika – 5zł / 45 min
  15. Zajęcia z pływania – 15zł / 45 min
  16. Gry i zabawy ruchowe – 5zł / 45 min

Poleć tą stronę znajomym