Z życia biblioteki na TatrzańskiejZ życia szkoły

Sprawdź swoją wiedzę!

Dla wszystkich tych, którzy lubią sprawdzać swoją wiedzę i stawać do rywalizacji przedstawiamy kolejną ofertę edukacyjną płynącą ze strony

Olimpus – Olimpiady szkolne https://www.olimpus.edu.pl/

W sekcji: Archiwum znajdziecie bezpłatne, archiwalne testy do wydruku oraz  klucze odpowiedzi olimpiad przedmiotowych, jak też  tematycznych dla uczniów klas 4 – 8. W Archiwum testów należy wybrać przedmiot, następnie olimpiadę (sesję jesienną, zimową lub wiosenną), klasę.

Dla najmłodszych –  można znaleźć odpowiednik w postaci Olimpuska. I znów: w Archiwum sprawdzianów mamy do wyboru: język polski, matematykę, język angielski, sprawdzian zintegrowany oraz zadania logiczne. Zapraszamy do korzystania z tych zasobów.(lk)

Poleć tą stronę znajomym