Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Biblioteczne wyzwanie – trzecia galeria!

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy najnowsze zgłoszenia do naszego bibliotecznego wyzwania , jakie napłynęły w okresie przerwy świątecznej. Na wspaniałych  poniższych zdjęciach widzimy Antosia z kl.1A, kolejny już raz- Hanię z 1B oraz rodzinnie: Kubę z 7B, Zuzię z 5A, Tymka z 3A, ich dwuletnią siostrzyczkę Weronisię – wielbicielkę książek czytanych dzieciom przez wydawnictwo Dwie Siostry , a nawet …Rodziców, którym w sposób szczególny (i z wielką radością 😉  ) dziękujemy za udział w naszej akcji. Cieszymy się ogromnie, że czytanie jest obecne w Waszych domach i serdecznie zachęcamy następnych miłośników książek do podzielenia się z nami informacjami o ostatnio czytanych tytułach. (mr)

 

Poleć tą stronę znajomym