Ważne sprawy

Nabór do klas 7 dwujęzycznych z językiem francuskim

W związku z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym COVID-19 na najbliższym posiedzeniu Kolegium Prezydenta w dniu 21.04 zostanie podjęte zarządzenie zmieniające terminy rekrutacji do klas dwujęzycznych. W związku z powyższym przesyłamy Państwu kilka bardzo ważnych informacji związanych z rekrutacją:

Szóstoklasisto …

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 26 w Gdyni informuje zainteresowanych szóstoklasistów, że rozpoczynamy nabór

do klas siódmych dwujęzycznych z językiem francuskim.

Język francuski oraz przedmioty nauczane dwujęzyczne będą realizowane przez nauczycieli z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gdyni.

Zostaje wydłużony termin składania wniosku o przyjęcie do oddziału dwujęzycznego aż do 29 maja 2020r.

♦ ♦ ♦

Wnioski należy składać mailowo w formie zdjęć lub skanów (sekretariat@sp26gdynia.pl / sekretariat@sp26.edu.gdynia.pl) w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 26 w Gdyni przy ul. Tatrzańska 40.

♦ ♦ ♦

Jeśli nie mają Państwo możliwości wysłania wniosku mailowo prosimy o kontakt telefoniczny 58 620 66 64 – sekretariat.

♦ ♦ ♦

Test predyspozycji językowych odbędzie się 24 czerwca o godzinie 15.00 w budynku szkoły przy ulicy Wolności 25. Na test należy zabrać legitymację szkolną oraz przybory do pisania.

Chętnych serdecznie zapraszamy!

WNIOSEK kandydata do klasy VII dwujęzycznej – doc.

WNIOSEK kandydata do klasy VII dwujęzycznej – pdf