Ważne sprawy

UNICEF

 

22.09.2023 – Dlatego sprzątamy świat?

W przeddzień akcji „Sprzątania Świata” uczniowie klasy 5 obc rozważali, dlaczego warto brać udział w piątkowej akcji. Podczas lekcji biologii rozwiązywali ekologiczne zagadki biorąc udział w eko-grze „Recykling” wykorzystując tablety ufundowane przez UNICEF. Mieszkańcy wirtualnego domu pokazali uczniom, jak dbać o Planetę na co dzień.

14.07.2023 – zakończenie letnich półkolonii

III turnus – dzień czwarty i piąty – to moc atrakcji dla naszych uczniów i niezapomniane chwile w Experymencie, na Stadionie Arki Gdynia oraz w Strefie Zoltar.

Na dzieci czekały również fantastyczne zajęcia z Drukarką 3D, zajęcia z robotyki, plastyczne i sportowe.

12.07.2023 – połowa 3 tygodnia półkolonii

Kolejne dni ostatniego tygodnia półkolonii za nami!

Uczniowie uczestniczyli w wielu ciekawych zajeciach, zarówno sportowych, jak i plastycznych. Dzieci miały okazję zaprojektować i wydrukować swoje pomysły na szkolnej drukarce 3D.

Fantastyczną formą integracji grupy były wyjścia do Amazonii oraz JumpCity.

10.07.2023 – Akcja Lato i pierwszy dzień III turnusu

7.07.2023 – Drugi tydzień półkolonii za nami 

To już koniec 2 tygodnia półkolonii. Było całe mnóstwo ciekawych zajęć, a na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Życzymy słonecznych i wesołych wakacji.

5.07.2023 – Półmetek drugiego tygodnia 

Za nami już 3 dzień drugiego tygodnia półkolonii. Nie ma czasu na nudę. Każdy dzień przynosi coś nowego.

3.07 2023 – 2 tydzień półkolonii – czas start!

Ruszył drugi tydzień półkolonii. Za nami wiele ciekawych zajęć i warsztaty leśne. Wszystkim dopisuje wakacyjny humor.

30.06.2023 – Wspomnienie pierwszego tygodnia letnich półkolonii 

Pierwszy tydzień półkoloniiza nami. Przypomnijmy sobie, co się działo. Była nauka karate, warsztaty ceramiczne, planszówki, zabawy sportowe i integracyjne, pierwsza pomoc i wiele innych wspaniałych atrakcji.

29.06.2023 – Akcja Lato (fotorelacja)

Za nami kolejne dni półkolonii. Było moc atrakcji. Odwiedziliśmy Amazonię i poszliśmy do kina na film „Super Mario”. W szkole odbyły się warsztaty tkackie i wiele innych ciekawych zajęć.

26.06.2023 – pierwszy dzień półkolonii 

Pierwszy dzień półkolonii rozpoczęliśmy od wizyty w U7 i warsztatów leśnych. Odwiedziliśmy również naszą szklarnie i wiatę. Dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych i tanecznych. Nie zabrakło nauki origami, a także zajęć teatralnych. Nie możemy się doczekać kolejnych dni.

8.03.2023 – kodowanie z Genibotem

UNICEF WSPIERA GDYŃSKICH UCZNIÓW

Drodzy Rodzice/ Opiekunowie

Informujemy, że w naszej szkole organizowane są w tym semestrze zajęcia wyrównujące deficyty i przygotowujące do egzaminów.

Projekt jest realizowany ze środków pozyskanych przez Miasto Gdynia w ramach współpracy z UNICEF. Koszt realizacji zajęć w gdyńskich placówkach wynosi prawie 1,3 mln złotych.

Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty zajęć.

#UNICEF @UNICEF #gdyniaedukacyjna @gdyniaedukacyjna

 

ЮНІСЕФ ПІДТРИМУЄ УЧНІВ ГДИНІ

Шановні батьки/опікуни

Хочемо повідомити, що в цьому семестрі наша школа організовує додаткові заняття для підвищення рівня знань та підготовки до іспитів.

Проект реалізується за кошти, отримані містом Гдиня в рамках співпраці з ЮНІСЕФ. Вартість проведення такого роду занять у школах Гдині становить майже 1,3 мільйона злотих.

Заохочуємо вас скористатися підготовленою пропозицією занять.

#ЮНІСЕФ @UNICEF #gdyniaedukacyjna @gdyniaedukacyjna

♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥

Prezentacja – Akcja Zima 2023

♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥

27.01.2023 – filmowe zakończenie półkolonii

Ostatni dzień półkolonii był równie ekscytujący, co pozostałe dni. Rano uczniowie wzięli udział w warsztatach regionalnych, zajęciach z robotyki oraz świetnie się bawili podczas zabawy Escape Room. Po obiedzie nastąpiła miła chwila wręczenia pamiątkowych dyplomów i słodkości.

Popołudnie dzieci spędziły w kinie Helios oglądając bajkę „Zadziwiający kot Maurycy”.

26.01.2023 – czwartek pełen wrażeń

Dzisiaj dzieci miały cały dzień pełen niesamowitych wrażeń. Od samego rana uczniowie uczestniczyli w fantastycznych zajęciach: w warsztatach fotograficznych, zajęciach z robotyki oraz zajęciach, podczas których samodzielnie robili gry. Po obiedzie wszyscy zaczerpnęli świeżego powietrza i czas spędziliśmy na boisku i placu zabaw.

Zajęcia popołudniowe również były bardzo interesujące: warsztaty plastyczne, planszówki i malowanie na folii (stretch).

25.01.2023 – Półmetek drugiego tygodnia

Środa minęła naszym dzieciom wspaniale. Rano uczniowie uczestniczyli w warsztatach wypieku chleba oraz w zajęciach plastycznych. Po obiedzie na dzieci czekała gra „Milion w minutę”, podczas której grupy musiały wykazać się zarówno umiejętnościami sportowymi, jak i polonistycznymi oraz zajęcia origami. Zarówno rano, jak i po południu uczniowie brali udział w zajęciach integracyjnych, gdzie mieli okazję rozwijać przyjazne stosunki z rówieśnikami, podnieść poczucie własnej wartości oraz kształtować umiejętności wyrażania swoich uczuć i myśli.

24.01.2023 – Wtorek na sportowo

Dzisiaj uczniowie bardzo aktywnie spędzili dzień na półkoloniach. Rano dzieci uczestniczyły m.in. w zajęciach plastycznych, podczas których wykonały przepiękne prace malowane na starych kartkach z książek. Ponadto na naszych uczniów czekało mnóstwo atrakcji: zabawy z chustą Klanza, gry w planszówki, Zumba Kids, zajęcia integracyjne oraz ruchowe na sali gimnastycznej.

Kolejny fantastyczny dzień za nami.

23.01.2023 – HALO! Kulturalne rozpoczęcie półkolonii

Drugi tydzień półkolonii oficjalnie się rozpoczął. Rano uczniowie odwiedzili Stowarzyszenie HALO KULTURA, gdzie uczestniczyli w warsztatach malarskich i kaletniczych oraz lepili w glinie. Rześkim spacerkiem wszyscy wrócili do szkoły. Ponownie czekało na nasze dzieci wiele atrakcji m.in. zajęcia plastyczne, edukacja przez ruch oraz turniej układania puzzli.

23.01.2023 – Wspomnienie pierwszego tygodnia zimowiska

Przenieśmy się w czasie i przypomnimy sobie, co się działo w pierwszym tygodniu. A działo się naprawdę dużo. Po pierwsze odwiedziliśmy Akwarium Gdyńskie i poznaliśmy „mieszkańców koralowego zakątka”. Odwiedziło nas Mobilne Planetarium, które zabrało nas w podróż w kosmos. Ulubionymi zajęciami okazało się origami i robotyka. Z wielką chęcią uczestniczyliśmy w warsztatach chemicznych, ekologicznych i fotograficznych. Nie zapomnieliśmy o naszych babciach i dziadkach i przygotowaliśmy dla nich oryginalne laurki. No i zajęcia na sali gimnastycznej zawsze są ok:)

19.01.2023 – Półmetek pierwszego tygodnia półkolonii.

W poniedziałek udaliśmy się do kina Helios na film pt.: „Mumie”. Był też kurs kostki Rubika, zajęcia z origami, planszówki i gry ekologiczne. We wtorek poprzez zabawę zapoznaliśmy się z historią Gdyni. Były puzzle, memory, quizy, planszówki. Okazuje się, że historia może być ciekawa. W tym dniu uczyliśmy się także języka migowego i uczestniczyliśmy w tajnej misji:)

Przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) uczniowie naszej szkoły biorą udział w tegorocznych półkoloniach całkowicie bezpłatnie. Cała akcja kosztuje blisko 1,9 mln zł. Akcja Zima to doskonała okazja na integracje całej społeczności szkolnej.

W szkole będą utworzone w każdym tygodniu 3 grupy. Jedna grupa to 15 dzieci.

Półkolonie będą zorganizowane wyłącznie dla dzieci z klas 1 – 3, w godzinach 8.00 – 16.00.

Na półkolonie zakwalifikowały się tylko te dzieci, które otrzymały od wychowawców dodatkowe dokumenty UNICEF. Na dokumentach znajduje się informacja, w którym tygodniu dziecko będzie uczestniczyć w Akcji Zima.

W czasie półkolonii będą zapewnione obiady.

Poleć tą stronę znajomym