Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Dobra wiadomość dla wielbicieli Harry`ego Pottera

Wydawnictwo Media Rodzina publikujące w Polsce cały cykl o Harrym Potterze opublikowało oświadczenie autorki, J.K. Rowling, że udziela ona nauczycielom licencji na korzystanie z cyklu o Harrym Potterze w procesie zdalnego nauczania!
Na stronie wydawnictwa można też znaleźć pakiety zawierające różne materiały do wykorzystania. Nie trzeba czekać na zdalną lekcję, a tym bardziej na spotkanie na żywo w księgarni. Niektóre z nich można wykorzystać od razu, w domu, do samodzielnej zabawy:
Tutaj, na stronach 4-6 i 8-15 i 18-21 materiały związane z ilustrowanym wydaniem książki „Harry Potter
i Kamień Filozoficzny”
W tym pakiecie na stronach 18-43 dużo różnych propozycji na wspólne rodzinne zabawy:
(kwn)
Poleć tą stronę znajomym