KonkursyZ życia biblioteki

Dzień Głośnego Czytania

CHCEMY, ABY NASZE DZIECI WYROSŁY NA MĄDRYCH,
DOBRYCH I SZCZĘŚLIWYCH LUDZI. JEST NA TO SPOSÓB – CZYTAJMY IM!

Niedawno obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji w bibliotece szkolnej odbył się konkurs „Pięknie czytam” dla klas młodszych. Chętni uczniowie z klas drugiej i trzeciej przygotowali fragmenty swoich ulubionych książek i odczytali je licznie zgromadzonej widowni , złożonej z uczniów klasy zerowej. Maluchy po bacznym i wnikliwym słuchaniu kolejnych uczestników konkursu- drogą głosowania -wyłoniły swoich faworytów. Swoją opinię o czytających uczestnikach konkursu wyraziły również panie będące w jury .
Miło nam poinformować, że w konkursie „Pięknie czytam” dla klas młodszych:
1. miejsce zajęła Kornelia Pactwa z kl.III A
2. miejsce zajęła Hania Dampc z kl.II A
3. miejsce zajęła Maja Wojterska z kl. III A
Jury przyznało również 3 wyróżnienia dla: Natalii Łukawskiej, Weroniki Demianiuk oraz Tymka Narajczyka.
Uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy , a dla rodziców uczniów klas młodszych przygotowano ulotki o zaletach oraz korzyściach głośnego czytania dzieciom.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz