Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Qlturka czyta dzieciom książkę „Panda Bonia”

Portal  Qlturka.pl  przygotował dla najmłodszych super niespodziankę. Otóż pani Ewa Świerżewska pod poniższym adresem:

Qlturka czyta dzieciom

czyta  wspaniałą książkę pt. „Panda Bonia”, napisaną przez panią Urszulę Morgę (mamę naszego ucznia)

i ozdobioną  przepięknymi ilustracjami przez  panią Bognę Pniewską (mamę trójki naszych uczniów).

Ta książka mówi  o tym, że  pokonywanie trudności oraz zdobywanie nowych umiejętności nie jest łatwe. Wymaga od każdego  zaangażowania, cierpliwości i chęci. Jednocześnie pokazuje, że każdy potrzebuje wyrozumiałości i wsparcia ze strony rodziny i przyjaciół, a pilne ćwiczenie  czyni  z nas mistrza :). Ta bardzo pokrzepiająca opowieść szczególnie nadaje się do odtworzenia dzieciakom przed snem. Jest świetna dla uspokojenia emocji i rozpoczęcia następnego dnia z pozytywnym nastawieniem :).

Na razie serdecznie zapraszamy do wysłuchania książki „Panda Bonia” pod podanym linkiem, a po powrocie do szkoły- do naszej biblioteki, gdzie już od dawna  czeka  na czytelników egzemplarz  podarowany przez autorkę szkolnej bibliotece.

(mr)

 

 

 

Poleć tą stronę znajomym