Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Darmowy e-book do pobrania o kolejnych przygodach Basi – najlepszej przyjaciółki każdego przedszkolaka

Nasi najmłodsi  czytelnicy niezwykle lubią serię książek Zofii Staneckiej o przygodach pewnej Basi, która  w nowym  opowiadaniu (do pobrania za darmo dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont) dziwi się  zmianom w swoim  otoczeniu związanym  z brakiem możliwości chodzenia do przedszkola i  szkoły, zakazem wspólnej zabawy z rówieśnikami i zmianami w pracy rodziców. Główna bohaterka jest małą, nie do końca idealnie grzeczną dziewczynką, której nie sposób nie lubić. W swoich przygodach próbuje poradzić sobie z napotkanymi  trudnymi  sytuacjami  odkrywając, że ważne pytania mają często proste odpowiedzi. Każdy, kto chciałby przekonać się, jak rodzina Basi spędza czas w okresie przymusowej izolacji może sięgnąć po specjalnie udostępnione przez wydawnictwo Egmont na czas #zostańwdomu opowiadanie o Basi, Miśku Zdziśku i głupim wirusie pod poniższym adresem:

 

 

Poleć tą stronę znajomym