Nasze sukcesyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Brawo,młodzi artyści!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że kolejnych sześć autoportretów  wykonanych przez uczniów naszej szkoły pojawiło się w Galerii  Międzynarodowej Biblioteki Dziecięcej i Młodzieżowej w Monachium. To projekt, którego celem jest gromadzenie autoportretów dzieci i młodzieży wyrażających Wasze uczucia i myśli w czasie przymusowej izolacji. Po Marceli Barańskiej z klasy 2A do grona młodych artystów dołączyli:
Julia Czarniecka z klasy 2A
Julia Kierzkowska z klasy 0A
Oskar Kierzkowski z klasy 3A
Zuzanna Matwiejczyk z klasy 5A
Kuba Matwiejczyk z klasy 7B
Maja Pniewska z klasy 8A
Wszystkim młodym artystom serdecznie gratulujemy!
Przypominamy, że wszystkie, nie tylko Wasze prace, można obejrzeć tutaj: https://www.ijb.de/ausstellungen/corona-selbstportraits.html
A tym, którzy chcieliby dołączyć do akcji przypominamy, że swoją pracę można wysłać także bezpośrednio na adres direktion@ijb.de z podaniem imienia, wieku i kraju.
(kwn)