KonkursyNasze sukcesyZ życia szkoły

Wyniki 8 edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2018/2019 „W lustrze książki”

        W  8. edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2018/2019 W LUSTRZE KSIĄŻKI,ogólnopolskiego konkursu czytelniczego pod Patronatami Honorowymi  Pomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gdańska , zgłosiło swój udział  214 szkół z Polski i jedna szkoła z Leicester w Wielkiej Brytanii. W czytelniczych zmaganiach wzięło udział ok. 1700 uczestników, uczniów klas 7-8 i gimnazjalnych.Po  weryfikacji testów komisja konkursowa przyznała 97 tytułów laureata,95 tytułów finalisty oraz 106 wyróżnień.
     Miło nam poinformować, że pod opieką nauczycieli -bibliotekarzy z budynku przy ul.Wolności nasze uczennice :
– JADWIGA KUCHARSKA , kl.7A- uzyskała tytuł laureatki, a
– MAJA ROKITA, kl.7A –  tytuł finalistki.
Wszyscy laureaci, finaliści i wyróżnieni otrzymali  dyplomy oraz nagrody książkowe(ufundowane przez Miasto Gdańsk) podczas uroczystego finału, który miał miejsce  w  9 maja,w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku . Nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za godne reprezentowanie szkoły!
Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz