KomunikatyZ życia szkoły

Podsumowanie Tygodnia Maltańskiego

W ciągu tygodnia nasi uczniowie mieli możliwość poznania pięknego kraju, jakim jest Malta. Wszyscy przygotowali piękne dekoracje, które można było podziwiać na terenie szkoły.

W dniu dzisiejszym uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w apelu, który miał na celu podsumowanie Tygodnia Maltańskiego. Na tą właśnie okazję, zaprzyjaźniona z naszą szkołą Firma Refinitiv, zaprosiła wyjątkowego gościa. Pani Melissa przygotowała wspaniałą prezentację o swoim kraju. Powiedziała o kulturze, jedzeniu i innych naprawdę ciekawych rzeczach związanych z Maltą. Uczennice klas 6 zaprezentowały taniec maltański, który bardzo długo był oklaskiwany. Pani Melissa była zachwycona zaangażowaniem i wiedzą naszych uczniów dotyczącą jej kraju.

Poleć tą stronę znajomym