Nasze sukcesyWyjścia i wycieczkiZ życia szkoły

Laureatka etapu rejonowego Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii – Junior”

Uczennica naszej szkoły Helena Belczewska z klasy 3b jest laureatką etapu rejonowego Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii – Junior” i przechodzi do etapu miejskiego, który odbędzie się 3 kwietnia. Z niecierpliwością czekamy na dalsze sukcesy!!!

To już kolejny etap konkursu ortograficznego. Poprzedziły go zmagania Heleny i Evy (obie z klasy 3b) w Szkole Podstawowej nr 31. Dziewczęta pisały dyktando z innymi uczniami i uczennicami klas trzecich gdyńskich szkół. Dyktando nie było proste! Pojawiły się w nim między innymi nazwy zabytków i liczebniki. Obie dziewczynki spisały się świetnie, a Helena będzie reprezentowała naszą szkołę w etapie miejskim.

Serdeczne gratulacje!!!

Poleć tą stronę znajomym