KomunikatyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Kolejny raz pobijamy rekord w czytaniu!

Dnia 7 czerwca o godz. 10.00 zapraszamy całą społeczność szkolną na kolejną ogólnopolską akcję „Jak nie czytam, jak czytam”. Każdy przybywa ze swoją ulubioną książką, by na tarasie, boisku, placu zabaw szkoły przez jakiś czas oddać się wspólnej pasji czytania. Oprócz książek przynosimy ze sobą wakacyjne atrybuty w postaci okularów słonecznych, kapeluszy plażowych,kocyków, leżaków, parasoli plażowych, dmuchanych zabawek wodnych ( typu koła, zwierzątka, rękawki),płetwy, maski do pływania, itd., itp. Kolorowe wakacyjne ubrania mile widziane ;-).Wspólne czytanie będzie okazją do zapoznania się z różnorodnymi zainteresowaniami czytelniczymi rówieśników , jak i nauczycieli oraz innych pracowników szkoły.
Wydarzenie to zostanie utrwalone na wspólnej fotografii.
Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz