Nasze sukcesyWydarzenia sportowe

II miejsce w województwie !!!

31 maja reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej zajęła II miejsce na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Zawody odbyły się w Lęborku. Pierwszy mecz chłopcy rozegrali z drużyną ze Starogardu Gdańskiego i nie było łatwo, ale wygraliśmy . Już na rozgrywkach w piłce halowej spotkaliśmy się z równie jak my ambitnym przeciwnikiem. Ale to my znowu byliśmy lepsi. Kolejny mecz z drużyną ze Słupska .To była bardzo trudna walka w pierwszej połowie przegrywaliśmy 2:0 , ale druga połowa była nasza i z remisem wyszliśmy z grupy. Trafiliśmy na drużynę z Wejherowa i mecz znowu zakończył się remisem. Jednak tutaj już liczyła się tylko wygrana i wynik trzeba było rozstrzygnąć w rzutach karnych. Takich emocji się nie zapomina .3 rzuty karne dla każdej drużyny. Idziemy ” łeb w łeb „bramka za bramkę .Czekamy na ostatni rzut karny . W naszej  bramce  Szymon Wolny , który w pięknym stylu obronił karnego na miarę Ligi Mistrzów !!! Jesteśmy w finale i walczymy o pierwsze miejsce 🙂  Nasz przeciwnik to drużyna z Gdańska . Mamy nasze własne , małe Derby Trójmiasta i niestety po zaciętej walce przegrywamy 🙁  Chociaż to drugie miejsce to i tak czujemy się wygrani. Jesteśmy w tym sezonie najlepsza drużyną w Gdyni :):)

 

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz