Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Nowe książki w bibliotece!

Dzięki fantastycznemu wsparciu Rady  Rodziców w kwocie 4.000 zł nasza biblioteka szkolna wzbogaciła się niebywale o 172 egzemplarze książkowych  nowości.
Wśród nich są oczywiście też lektury na Wielki Maraton Czytelniczy dla klas 2-8, z których już korzystają nasi maratończycy!
Musimy co prawda mieć  troszkę czasu na ich opracowanie (nadanie numerów inwentarzowych, opieczętowanie książek, wyposażenie w kody do czytnika optycznego oraz wprowadzenie do systemu bibliotecznego MolNet+, jak też obłożenie tych, które mają miękkie okładki), ale już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek do „odwiedzin” w czynnej cały czas bibliotece szkolnej na ul. Tatrzańskiej i życzymy ciekawej lektury. Przypominamy, że można skontaktować się z nami drogą mailową (pocztą służbową), poprzez Katalog Biblioteczny umieszczony na stronie internetowej szkoły lub przez Teams. Zdalnie możemy ustalić sposób przekazania wybranych książek.

Radzie Rodziców bardzo serdecznie dziękujemy 🙂 i zapewniamy, że dobrze wykorzystaliśmy przekazane fundusze!

Poleć tą stronę znajomym