KomunikatyNasze sukcesyZ życia biblioteki

Nagrody za konkursy biblioteczne

Na dzisiejszym apelu podsumowującym drugie półrocze nie zabrakło też nagród i dyplomów za osiągnięcia czytelnicze. Wszyscy uczestnicy Wielkiego Maratonu Czytelniczego  z klas 2-6 otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Wśród najbardziej aktywnych użytkowników zbiorów bibliotecznych znalazł się na pierwszym miejscu ucz.kl.2A- Tymek Matwiejczyk, który w ciągu roku przeczytał aż 54 książki, zaraz za nim uplasował się ucz. kl.6A – Kuba Matwiejczyk ( 45 przeczytanych książek), a trzecie miejsce zajął ucz. kl.6B – Jaś Parol ( 41 książek).

Nasi najmłodsi odebrali dyplomy za osiągnięte sukcesy w konkursie znajomości baśni i bajek :-).

Za wspaniałe fotografie zgłoszone na konkurs „Ubierz się w książkę” uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Piękne dyplomy za najliczniejsze grupy przebranych dzieci  za ulubione postacie literackie z okazji Międzynarodowego Dnia Książki  trafiły do klas młodszych  , a nagroda główna –  za najbardziej kreatywne przebranie – do Hani Szankin , ucz.kl.4B.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy ,a  uczniów naszej szkoły zapraszamy w progi biblioteki w przyszłym roku szkolnym!

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz