KonkursyNasze sukcesyZ życia szkoły

BOHATEROWIE SĄ WŚRÓD NAS

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż uczniowie klasy 6a – Basia Papis i Mikołaj Mikołajczyk otrzymali wyjątkową nagrodę za udział w Ogólnopolskim Konkursie dla młodzieży „Bohaterowie są wśród nas”. Nasi uczniowie nakręcili wywiad z patronem naszej szkoły – Panem Jerzym Grzywaczem, ps. Tapir. Film pt. Zachowałem się jak trzeba – rozmowa z profesorem Jerzym Grzywaczem. Ps Tapir, Żołnierzem Armii Krajowej” zdobył uznanie komisji konkursowej i prezesa Zarządu Głównego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych.

Podziękowania również należą się Pani Jolancie Głodowskiej, która czuwała nad całym projektem, jak również mamie Mikołaja, Pani Urszuli, która dzielnie pomagała naszym konkursowiczom w nagraniach.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz