Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Wielkoformatowa wystawa ilustracji z książki „Drzewa”

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że dzięki owocnej współpracy z Wydawnictwem Dwie Siostry dotarły do nas wielkoformatowe plansze z ilustracjami do książki Wojciecha Grajkowskiego i Piotra Sochy „Drzewa”. Wystawę sprowadziliśmy jako atrakcyjne uzupełnienie funkcjonującego w naszej szkole programu „Leśnej edukacji”.

Wszystkie plansze zawisły wzdłuż korytarza pierwszego piętra. Warto poświęcić im więcej uwagi i oprócz obejrzenia wspaniałych rysunków przeczytać zamieszczone tam również ciekawe informacje. Dla głębiej zainteresowanych tematem udostępniamy w bibliotece książkę „Drzewa”, będącą integralną częścią wystawy oraz  zachęcamy do wypożyczenia takiej samej książki z naszego księgozbioru. W bibliotece szkolnej udostępniamy też niezwykle atrakcyjne autorskie kolorowanki Piotra Sochy.

 

Poleć tą stronę znajomym