Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Lekcja biblioteczna w klasie 0A – Międzynarodowy Dzień Kropki

    Międzynarodowy Dzień Kropki to  święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia w klasie 0A podczas lekcji bibliotecznej  zorganizowano  wiele ciekawych zabaw, które pomogły dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony, pobudzić wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Nasi najmłodsi posłuchali opowieści o Vashti, bohaterce książki pt.”Kropka”, obejrzeli wystawkę książek z kropką w tytule, wykonali prace plastyczne z kropką w roli głównej, rozwiązywali kropkowe sudoku oraz zakropkowane szyfry. Na zakończenie zajęć otrzymali pamiątkowe zakładki do książek, okazjonalne stempelki oraz okrągłe naklejki w nagrodę za aktywny udział w zabawach.

Poleć tą stronę znajomym