60 powodów, aby być dumnym z SP 26

Jubileusz naszej Szkoły zbliża się wielkimi krokami. Z tej właśnie okazji nauczyciele świetlicy wraz z uczniami przygotowali wyjątkową niespodziankę. Od dłuższego czasu w świetlicy trwały intensywne przygotowania do zaprezentowania dzieła pt. „60 powodów by być dumnym z SP 26”. Dzieci na 60 niebieskich serduszkach napisały, dlaczego nasza szkoła jest najlepsza na świecie, za co ją kochają i cenią. Pomysły same wpadały do głowy. Wszystkie serduszka wiszą na specjalnie przygotowanym drzewku, które przeszło bardzo długą drogę, by wyglądać schludnie i wyjątkowo. Najcudowniejsze w tym projekcie było to, że pracowało nad nim wiele osób: nauczyciele wraz z rodzinami oraz uczniowie z wielu klas. PRZECIEŻ WSZYSCY JESTEŚMY JEDNĄ, WSPANIAŁĄ SZKOLNĄ RODZINĄ!