Z życia bibliotekiZ życia szkoły

„Kartka dla medyka” – efekty Waszej pracy

Prezentujemy przepiękne kartki, jakie wykonały uczennice klasy 2A Patrycja  i Marcela . Kartki są podziękowaniem dla pracowników służby zdrowia, którzy w tym trudnym czasie epidemii pracują ciężko i w ogromnym stresie, aby ratować zdrowie i życie pacjentów.
Prezentując te kartki chciałybyśmy jednocześnie namówić Was na udział w innej akcji: #owacjedlapersonelumedycznego. W każdą niedzielę o godzinie 17:00 otwórzcie szeroko okno albo ciepło ubrani wyjdźcie na balkon, rozejrzyjcie się po pięknym świecie i mocno, mocno klaszczcie w dłonie w podziękowaniu za opiekę pracownikom służby zdrowia. Tak mocno, żeby nasze wspólne oklaski były słyszalne we wszystkich gdyńskich szpitalach. Namówcie do klaskania Waszych rodziców, rodzeństwo i przyjaciół.
(kwn)

 

Poleć tą stronę znajomym