Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Biblioteczne wyzwanie- ciąg dalszy

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy kolejną zagorzałą czytelniczkę – Hanię  z kl.1B, która podjęła nasze biblioteczne wyzwanie i przysłała nam swoją fotografię z aktualnie czytaną książką oraz pięknym wiosennym listkiem z tytułem i nazwiskiem autora oraz ilustracją. Przypominamy, że z Waszych listków mamy zamiar zrobić w przyszłości wspaniałą dekorację biblioteki.

Serdecznie dziękujemy Hani 🙂 i zachęcamy wszystkich naszych uczniów i sympatyków do udziału w zaproponowanej  przez nas akcji! Jesteśmy niezwykle ciekawe, co czytacie w tym trudnym dla wszystkich czasie? Byłybyśmy też wdzięczne za chociaż taką formę wzajemnego kontaktu, bo po prostu za Wami …TĘSKNIMY!!! Puste pomieszczenia czytelni są bez gości takie smutne!

Pozdrawiamy Was i Wasze Rodziny najserdeczniej – Panie Bibliotekarki z SP 26 .

(mr)

Poleć tą stronę znajomym