Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Głowa do góry, popatrz w gwiazdy! Wirtualny spacer po letnim niebie z Karolem Wójcickim

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w ramach spotkań „CIEEkawi świata” zaprasza na prelekcję online:

„Głowa do góry, popatrz w gwiazdy! Spacer po letnim niebie z Karolem Wójcickim”

Spotkanie odbędzie się na profilu CIEE na portalu Facebook w dniu 24 czerwca 2020 roku o godz. 19:00.

Szczegóły w wydarzeniu na portalu Facebook.

Letnie,ciepłe, krótkie noce zachęcają do rozpoczęcia przygody z astronomią.  W tym czasie niebo oferuje wiele przepięknych widoków i zjawisk. Czym jest Trójkąt Letni, gdzieś wypatrywać Obłoków Srebrzystych i kiedy nad nami przeleci kosmiczny pociąg? Na te i inne pytania odpowie Karol Wójcicki – popularyzator astronomii i autor bloga „Z głową w gwiazdach” – który zabierze wszystkich  chętnych  na wirtualny spacer po rozgwieżdżonym niebie. Zainteresowanych tematem serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wydarzenia!

Poleć tą stronę znajomym