Terapia logopedyczna dla zainteresowanych

W związku z zawieszeniem normalnych zajęć szkolnych, terapia odbywać się będzie w formie zdalnej, przy użyciu wstawianych przeze mnie linków. Serdecznie zapraszam do współpracy i systematycznego utrwalania materiału.

Życzę Wam  dużo, dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym okresie. Mam nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy i spotkamy się razem na terapii !

Pozdrawiam.  Szkolny logopeda- Tamara Barcińska

LEKCJA 3

Dzień dobry Kochani,

w tym tygodniu przygotowałam dla Was następujące wierszyki utrwalające głoski:

głoska [s]

głoska [z]

głoska [cz]

głoska [r]

Dodatkowo proszę zapoznać się z ciekawym (i krótkim :P) filmikiem z YT:

Zapraszam do pracy wspólnie z rodzicami. W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt mailowy: t.barcinska@sp26gdynia.pl

Pozdrawiam serdecznie. Tamara Barcińska

LEKCJA 2

Zapraszam wszystkie dzieci do ćwiczeń utrwalających poprawną wymowę. Załączone wierszyki pomogą w opanowaniu prawidłowej artykulacji trzech głosek. Chętnych zapraszam do nauczenia się tych krótkich tekstów na pamięć. Proszę śledźcie zakładkę logopedyczną, ponieważ nowe materiały będą pojawiały się raz w tygodniu. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

„Maskotki”, wierszyk na ćwiczenia głoski [s]

Wierszyk „Ślady” na ćwiczenia głoski [r]

Wierszyk „Kapelusz myszy” na utrwalanie głoski [sz]

LEKCJA 1

Głoska „CZ” ROZEŚMIANA

(link prosimy skopiować i wkleić w przeglądarce).