Z życia szkoły

Z życia klasy III c

Od klasy pierwszej częstym gościem na zjęciach plastycznych w klasie 3 c jest pani Ania-Mama Wojtka.Przygotowuje ona i prowadzi ciekawe zajęcia z dziećmi.Ostatnio było robienie czekolady,wykonanie papierowych talerzy i broszek dla mam z okazji Dnia Kobiet.Uczniowie z niecierpliwością oczekują wizyt p.Ani,z którą mają świetny kontakt.                                                                         Dziękujemy Pani Aniu !!!

    

  

Nadchodzi wiosna.Zgodnie z tradycją uczniowie klasy 3c wykonali marzannę.Mamy nadzieję,że w tym roku wiosenna pogoda będzie nam sprzyjać.

W pierwszy dzień wiosny uczniowie klasy 3c wraz z wychowawczynią Katarzyną Podraską byli w Teatrze Szespirowskim na spektaklu „Sindbad”.Przedstawienie było cudowne,a dodatkową atrakcją był fakt,że brała w nim udział nasza klasowa koleżanka Ida Zygmunt.Po przedstawieniu dzieci pogratulowały Idzie występu i wręczyły kwiaty.

Dziękujemy za opiekę podczas wyjazdu niezastąpionej i niezawodnej pani Ani-Mamie Wojtka.

  

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz