KomunikatyKonkursyNasze sukcesyZ życia szkoły

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Oto moja Gdynia” WYNIKI

Z ogromną radością chcemy podziękować wszystkim uczniom, którzy przygotowali prace konkursowe. W konkursie wzięło udział 25 uczniów z gdyńskich szkół: SP 6, SP 12, SP 26, SP 29, SP 39, SP 46, ZSP 2, ZSP 4, którzy pochodzą z Ukrainy i Białorusi. Uczniowie konkurowali w trzech kategoriach wiekowych: klasa 1-3, klasa 4-6, klasa 7-8. Dziękujemy Nauczycielom oraz Rodzicom, którzy dodali Wam energii do pracy! Prace oceniało jury w składzie: Joanna Samp-Szulc – nauczycielka języka polskiego jako obcego/drugiego, koordynatorka oddziałów przygotowawczych w SP 26 w Gdyni; Malina Tomaszewska – artystka, nauczycielka plastyki w SP 26 w Gdyni; Oksana Dubovyk – nauczycielka języka ukraińskiego, asystentka językowo-kulturowa w SP 26 w Gdyni.

Na konkurs wpłynęły prace wykonane różnymi technikami, pełne kolorów i monochromatyczne, w formacie A4 oraz w formacie A3 – wszystkie bardzo piękne i oryginalne. Wszystkie konkursowe prace pokazały, jak piękne jest nasze miasto – zarówno jego architektura, jak i przyroda. To naprawdę ogromna przyjemność podziwiać Wasze prace i zobaczyć Gdynię Waszymi oczami. Gdynia 10 lutego będzie obchodzić swoje 96. urodziny i zasłużyła na piękny prezent – galerię Waszych prac. Zapraszamy do oglądania prac konkursowych!

 

WYNIKI

Uczniowie klas 1-3:

I miejsce – Viktoriia Haraninova, kl. I, SP 39

II miejsce – Oleksandr Kuznetsov, kl. I, SP 39

III miejsce – Bohdan Dzynhel, kl. I, SP 26

III miejsce – Inna Salimon, kl. III, SP 26

Wyróżnienie – Mikhail Smalianka, kl. III, SP 29

Uczniowie klas 4-6:

I miejsce – Juliia Kundel, kl. VI, SP 26

II miejsce – Sofiia Mykhno, kl. VI, SP 29

II miejsce – Alina Shapovalova, kl. VI, SP 26

III miejsce – Alisa Smalianka, kl. VI, SP 29

Wyróżnienie – Yaroslav Onisko, kl. V, SP 6

Uczniowie klas 7-8:

I miejsce – Anna Salimon, kl. VII, SP 26

II miejsce – Bohdan Shvedov, kl. VII, SP 29

III miejsce – Edward Tymoszenko, kl. VII, SP 29

Wyróżnienie – Olha Burdeina, kl. VII, SP 26

Wyróżnienie – Kira Dromashko, kl. VII, SP 26

 

Uczniowie, którzy zajęli miejsca I-III i wyróżnienia, zostaną zaproszeni po odbiór nagród rzeczowych oraz dyplomów do siedziby Szkoły Podstawowej nr 26 w Gdyni w marcu 2022 roku. Dokładną datę podamy po feriach – informację wyślemy na podane w karcie uczestnika maile. Przesunięcie terminu wręczenia nagród wynika z obecnej sytuacji pandemicznej i pracy szkół gdyńskich w systemie hybrydowym.

Wszyscy uczestnicy Międzyszkolnego konkursu plastycznego „Oto moja Gdynia” otrzymają dyplom oraz słodką nagrodę.

 

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za udział w konkursie!

Poleć tą stronę znajomym