Wyjścia i wycieczkiZ życia szkoły

Zerówki na jesiennym spacerze

Korzystając z chyba ostatnich chwil ciepła tego października, dzieci z klas 0a i 0b udały się wraz ze swoimi paniami na dłuuugi spacer na miejską plażę. W trakcie, dzieci mogły podziwiać jesienny krajobraz i zachwycać się prawdziwą Złotą Polską Jesienią. Pogoda tym razem nie sprawiła psikusa i uraczyła ciepłym słonkiem. W drodze na plażę dzieci złożyły znicz pod Pomnikiem Gdyńskich Harcerzy, w ramach akcji „Szkoła pamięta”. Na moment zatrzymały się i porozmawiały na temat losów osób, które kiedyś poświęciły się dla Polski.

Na plaży z kolei zapanowało już niemal wakacyjne rozluźnienie, chwila na budowanie zamków z piasku, krótki relaks, a nawet podziwianie meduz, które znalazły się na brzegu. Później było już tylko lepiej, bo grupa udała się na Skwer Kościuszki na przepyszne gofry. Tym słodkim akcentem zakończyła się udana z pewnością wycieczka.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz