Z życia szkoły

„Gdy jest tata, gdy jest mama to zabawa jest udana”

23 października w klasie 0a odbyły się zajęcia otwarte pt.: „Gdy jest tata, gdy jest mama to zabawa jest udana”. Dzieci, pierwszy raz, miały okazję zaprezentować nowo nabyte umiejętności przed rodzicami oraz przed Panią Dyrektor, która zaszczyciła klasę swoją obecnością. Zerówkowicze oczywiście spisali się na medal i dzielnie wykonali wszystkie postawione im zadania. A i rodzice i Pani Dyrektor, których też nie ominął test umiejętności, dali sobie doskonale radę. Były wspólne tańce i zabawy, składanie piesków i kotków z origami i zabawa, którą uwielbiają dzieci i chyba polubili rodzice, a mianowicie kultowa „Mucha”. Kto nie zna lub nie miał okazji poznać, zapraszamy na kolejne zajęcia już w listopadzie 😉 O tym jak dobra zabawa towarzyszyła zajęciom świadczy fakt, że… po prostu nie było czasu na robienie zdjęć 😉 Dla rodziców za prawie 100% frekwencję przesyłamy wielkie: Dziękujemy (Pani Kasia i dzieci).

 

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz