Z życia bibliotekiZ życia szkoły

XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

                                                Od 30 maja do 7 czerwca, pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”, trwa XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Z uwagi na sytuację epidemiczną tegoroczny Tydzień Czytania odbywa się po raz pierwszy w przestrzeni wirtualnej, a materiały z nim związane zostały udostępnione na stronie internetowej :
oraz w mediach społecznościowych Fundacji.
       Każdy dzień poświęcony jest innemu zwierzęciu. Dziś – Dzień Kota, jutro-Dzień z Żubrem, dalej-Dzień Niedźwiedzia, Dzień z Owadami, Dzień Wilka oraz Dzień Konia. Warto zajrzeć na stronę, posłuchać pogadanek o zwierzętach oraz fragmentów książek czytanych przez znanych autorów oraz aktorów. Zapraszamy do śledzenia akcji!
(mr)
Poleć tą stronę znajomym