KonkursyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Wybierzmy razem „Złotą dwudziestkę książek”

Biblioteka szkolna ma zaszczyt zaprosić chętnych do udziału w Plebiscycie „Złota Dwudziestka” z okazji 20-lecia kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Możemy wybrać wspólnie 20 książek ze Złotej Listy, które lubimy najbardziej! Każdy Uczestnik Plebiscytu może wskazać 20 tytułów spośród nominowanych przez Kapitułę ZL 60 książek polskich autorów, wydanych od 2001 roku. „Złotą Dwudziestkę” poznamy 10 maja br., a wielu twórców zwycięskich książek będzie można spotkać  podczas XX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (26.05 – 1.06) pod hasłem „Lubimy czytać polskich autorów!”. Plebiscytowi towarzyszy Konkurs na recenzję wybranej książki. Serdecznie zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału. Trzeba się tylko zarejestrować tutaj:

https://system.calapolskaczytadzieciom.pl/plebiscyt

Zapraszamy!

Poleć tą stronę znajomym