KomunikatyZ życia szkoły

Tydzień Albański – podsumowanie

W ciągu tego tygodnia, uczniowie naszej szkoły mieli okazję poznać niezwykły kraj, jakim jest Albania. Dzieci zapoznały się z architekturą (tworząc piękne prace plastyczne) oraz albańską muzyką.

Dzisiaj na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste podsumowanie Tygodnia Albańskiego. Z tej właśnie okazji odwiedził nas Edwin, który w fantastyczny sposób przybliżył nam historię i tradycje swojego pięknego kraju. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w apelu a co niektórzy w swobodny sposób komunikowali się z naszym gościem w języku angielskim.

Serdecznie dziękujemy naszej zaprzyjaźnionej firmie Refinitiv (Thomson Reuters), dzięki której możemy poznać nowe kraje, nowe tradycje i oczywiście nowych, wspaniałych ludzi.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz