„O odwilży, o kichaniu i o wiosny powitaniu”

Z okazji pierwszego dnia wiosny uczniowie klasy 1a pod kierunkiem wychowawczyni p. Mai Sobocińskiej i przy pomocy p. Svitlany Karpenko przygotowali dla swoich rodziców oraz kolegów z klas młodszych muzyczno-teatralną niespodziankę w postaci przedstawienia na podstawie utworu Marii Kownackiej „O odwilży, o kichaniu i o wiosny powitaniu”.

Dzieci we wspaniale dobranych strojach z wielkim zaangażowaniem i przejęciem odgrywały swoje role. Dzięki temu otrzymaliśmy dużą dawkę dobrej zabawy, śmiechu i po prostu miło spędziliśmy czas oglądając w radosnej atmosferze ten wspaniały występ. Chyba nie było nikogo, kto nie wyszedłby z przedstawienia w dobrym humorze i z uśmiechem na ustach.

Mamy nadzieję, że w ten sposób zachęciliśmy wiosnę do przyjścia i pozostania z nami już na dobre!