Nasze sukcesyZ życia świetlicyZ życia szkoły

Świetlicowe Bystrzaki – dyplom

Nasi uczniowie, którzy uczęszczają do świetlicy szkolnej otrzymali dyplom za aktywny udział w 11 edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacji Prozdrowotnej „Zdrowo jem, więcej wiem”. W projekcie wzięły udział klasy 0-3.

Głównym celem projektu było wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych. Ważnym celem było również uświadomienie związku pomiędzy żywieniem, a występowaniem wielu chorób i dolegliwości oraz podkreślenie roli codziennej aktywności fizycznej w profilaktyce zdrowotnej.

Naszym Świetliczakom, jak i nauczycielom dziękujemy za aktywny udział.

 

Poleć tą stronę znajomym