Z życia bibliotekiZ życia świetlicyZ życia szkoły

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To miłe święto,  pochodzące ze Stanów Zjednoczonych , jest warte rozpowszechnienia i dlatego biblioteka szkolna zaproponowała chętnym uczniom przygotowanie sympatycznych „zrywek” , przypominających o sile dobrego słowa, które rozklejono w różnych miejscach szkoły :). W tym dniu każdy chętny mógł podarować lub zatrzymać dla siebie życzliwe wypowiedzenia. Również świetlica szkolna dołączyła się do obchodów tego dnia. Słodki poczęstunek wędrował po całej szkole i sprawił, że na każdej twarzy pojawił się uśmiech. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy innym, wraca do nas z nawiązką!

 

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz