KonkursyNasze sukcesyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Sukcesy naszych uczennic w XII Pomorskim Konkursie Poetyckim Uczniów „Niektórzy lubią poezję…”

Miło nam poinformować, że w XII Pomorskim Konkursie Poetyckim Uczniów „Niektórzy lubią poezję…” nasza uczennica – Kalina Pniewska- zdobyła II miejsce za wiersz „Marzenia”.

Wyróżnienia za swoją poetycką twórczość zdobyły również : Maja Wojterska,  Zuzanna Wójcik oraz Anna Maria Tomala (gościnnie, z  James Gillespie’s High School, Edynburg).

50 wierszy wybranych do publikacji znajdzie się w tomiku poezji, który zostanie wydrukowany dla wszystkich nagrodzonych. Tomiki i dyplomy zostaną odebrane od organizatorów konkursu na początku czerwca i przekazane nagrodzonym pod koniec roku szkolnego. Gratulujemy sukcesów i zapraszamy do udziału w następnej edycji konkursu!