Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Fotorelacja z przebiegu akcji „Przerwa na czytanie”

Za nami udział w międzynarodowej akcji bicia rekordu w jak największej ilości osób czytających w czasie przerw. Czytało w obu budynkach 346 uczniów  oraz 93 pracowników :).

Naszych najmłodszych  zerówkowiczów zasłuchanych w bajkę czytaną przez p.Dyrektor (w Ob) oraz p.bibliotekarkę (w 0a) można podejrzeć tutaj:

Zaczytane młodsze klasy można obejrzeć tu:

Tędy do fotek starszaków  z klas 4-6:

Tu można zobaczyć, jak pasji czytania oddawali się uczniowie klas 7-8:

A tu – nasi zaczytani pracownicy szkoły, którzy zgodzili się dać „złapać” w kadr aparatu:

Bardzo nam miło, że nasi uczniowie tak licznie uczestniczyli w poponowanej aktywności – bardzo wszystkim dziękujemy! Podziękowania należą się również nauczycielom oraz innym pracownikom szkoły za czynny udział w akcji i dawanie dobrego przykładu swoim podopiecznym, jak również za życzliwość i miłą współpracę.