KomunikatyWyjścia i wycieczkiZ życia szkoły

Spektakl „Tajemniczy ogród”

Uczniowie klas 4-5 SP mieli zaszczyt uczestniczyć w spektaklu pt. „Tajemniczy ogród”. „Tajemniczy ogród” to barwne, pełne emocji widowisko. Wszyscy bohaterowie, mieszkańcy Misselthwaite Manor od początku wydają się widzom bliscy, dzięki temu, że ukazani są jako normalni ludzie, którzy wiodą spokojne życie wypełnione małymi radościami i troskami. Spokojne życie zaczyna się zmieniać gdy wśród nich pojawia się bratanica Archibalda Crevena – młodziutka Mary. Drzemiąca w niej ciekawość świata sprawia, że udaje się jej zdobyć klucz i otworzyć bramę tajemniczego ogrodu. Swoją miłością do innych otwiera także serca najbliższych, które rozkwitają równie pięknie jak odkryty na nowo rodzinny ogród.

 

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz