Wyjścia i wycieczki

Sobota przy maszynach czyli klasa 6a w akcji!

W ramach projektu Małe skrzydła – wysokie loty, uczniom klasy 6a zaproponowano udział w zajęciach kreatywnych.

W spotkaniu wzięly udział wyłacznie chętne osoby – Julia, Klaudia, Zosia i Marta.

Pod opieką szkolnego psychologa, p.Agnieszki Nowickiej, dziewczynkom udało się przyswoić sporo „szyciowej” wiedzy i zrealizować kolorowe projekty. Dziewczynki mogły wybrać tkaniny i stworzyć z nich niepowtarzalną kompozycję, usiąść do prawdziwej, dorosłej maszyny do szycia i spróbować swoich sił – z powodzeniem!

Dziewczynki spędziły sobotnie przedpołudnie na zapoznaniu się z zasadami BHP pracowni krawieckiej, wyborze tkanin i w końcu SZYCIU poduszek – chmurek, z którymi wróciły do domów.

Nasze spotkania będą odbywały się cyklicznie, aż do końca roku szkolnego. Celem projektu będzie m.in. kształtowanie umiejętności pracy w zespole, zintegrowanie klasowej społeczności, co w efekcie ma się przełożyc na atmosferę w klasie.

red. A.Nowicka

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz