Wyjścia i wycieczki

Klasa IIc w Wymiennikowni

„Wymiennikownia” to miejsce dla młodzieży i napędzane przez młodzież. Tutaj możecie spędzać popołudnia – korzystając z proponowanych przez waszych rówieśników zajęć, samemu proponując róznorakie aktywności, lub spędzając czas ot tak – na odrabianiu lekcji, graniu w planszówki czy błogim leniuchowaniu.

Kolejny rok z rzędu korzystamy z przedpołudniowej oferty WM – bierzemy udział w warsztatach organizowanych tutaj, dla uczniów klas 7-III.

Tematem spotkania było zagadnienie rewitalizacji czyli „Gdynia odnowa”.

Młodzież miała okazję zapoznać się z przykładami rewitalizacji w różnych miastach, oraz planami działań rewitalizacyjnych w Gdyni. W praktycznej części spotkania uczniowie zaproponowali swoje zmiany przestrzeni w oparciu o zdobytą wiedzę i zaprezentowali je kolegom.

Przerwę w pracy spędziliśmy na korzystaniu z WM-atrakcji 🙂

WYMIENNIKOWNIA na fb -> K L I K

stacjonarnie: Kartuska 20b, Gdynia Chylonia

 

red. A.Nowicka

 

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz