KonkursyZ życia bibliotekiZ życia szkoły

Rozstrzygnięcie wiosennego konkursu SU

Z przyjemnością informujemy, że na wiosenny konkurs SU „Oderwij się od…” wpłynęły wspaniałe prace zarówno w postaci cyfrowych prezentacji, jak i prac plastycznych. Dowiedzieliśmy się z nich, że nasi uczniowie potrafią spędzać czas wolny z dala od komputera oraz być niezwykle kreatywni w doborze rodzinnych form aktywności. Wśród nich przeważał relaks na świeżym powietrzu, turystyka po regionie, odkrywanie historycznych miejsc, rodzinne przygotowania do świąt, wspólne rozgrywki gier planszowych, układanie puzzli oraz czytanie :).  Jury po burzliwych obradach zadecydowało o następującym przydziale  miejsc:

1 miejsce – Mateusz Kowalski

2 miejsce – Wojtek Kozłowski

3 miejsce – Tomek Pazda  oraz Aleksander Wieczorek 

Dla zwycięzców przygotowano sympatyczne nagrody. Dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy uczestnikom!

 

Poleć tą stronę znajomym