KomunikatyZ życia biblioteki

Rozstrzygnięcie akcji promującej codzienne czytanie

Dziś  zakończyliśmy akcję promującą codzienne czytanie . Nasi najmłodsi uczniowie przez prawie miesiąc codziennie  sumiennie czytali książki. Za poświadczone podpisem rodzica dni  otrzymywali  naklejki od wychowawców klas. Wśród wszystkich uczestników projektu, którzy dostarczyli do biblioteki wypełnione dzienniczki codziennego czytania zostały dziś  rozlosowane atrakcyjne nagrody. Rolę „sierotki” w losowaniu odegrał p.Mariusz (nauczyciel muzyki i informatyki). Szczęśliwy wybrańcy  zostali właścicielami 7 książek o najnowszych przygodach sympatycznych zwierzątek, 6 maskotek  Juniorów i 4 dużych maskotek Słodziaków. Wszyscy pozostali  uczestnicy projektu otrzymali pamiątkowe zakładki.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz