Z życia bibliotekiZ życia szkoły

Propozycja Empiku na czas pobytu w domu z pomysłem

Wszystkim, którym już skończył się domowy zbiór książek do przeczytania, przychodzi z pomocą Empik. Przygotował on na 60 dni promocyjny dostęp do bazy 11 tysięcy e-booków i audiobooków dostępnych w ramach aplikacji Empik Go dostępnej na Androida i iPhone’a.

Jak skorzystać z promocji?
1. Na stronie https://www.empik.com/czas-w-domu podaj adres e-mail, na który zostanie przesłany kod.
2. Otrzymany kod wprowadź na stronie: https://www.empik.com/premium/kupon

3. Zarejestruj się lub zaloguj (jeżeli masz już tam konto) na empik.com.
4. Aktywuj usługę Empik Premium.
5. Pobierz aplikację Empik Go na smartfona i zaloguj się.

Nie jest wymagane podanie danych karty kredytowej, a po zakończeniu okresu promocyjnego użytkownik nie zostanie obciążony opłatami.
Aplikacja Empik Go jest według nas naprawdę godna polecenia, ponieważ można tam znaleźć wiele ciekawych książek dla każdej grupy wiekowej. Co prawda wolimy słuchać szelestu przewracanych kartek w książce papierowej 😊, ale w obecnych warunkach każda forma kontaktu z książką jest dla nas dobra i ważna!
(mr)

Poleć tą stronę znajomym