KomunikatyZ życia szkoły

Program profilaktyki nadmiaru masy ciała u dzieci i młodzieży

Drodzy rodzice/opiekunowie prawni,

Gdyński Samorząd zaprasza do nowej edycji programu profilaktyki nadmiaru masy ciała u dzieci i młodzieży. Z bezpłatnego rocznego programu opieki zespołu specjalistów, m in. lekarza, dietetyka i psychologa mogą skorzystać uczniowie klas IV i klas VIII szkół podstawowych, zamieszkali w Gdyni z nadmiarem masy ciała.

W celu oceny kondycji zdrowotnej dziecka oraz sprawdzenia, czy dziecko kwalifikuje się do programu wypełnij anonimowy kwestionariusz online:

Ankieta

Jeżeli dziecko/podopieczny spełnia kryteria kwalifikacji do programu nastąpi przekierowanie do systemu elektronicznej rekrutacji. W zgłoszeniu rekrutacyjnym należy podać dane kontaktowe w celu zaproszenia do udziału w programie. Program jest bezpłatny dla uczestników, w całości finansowany ze środków Gminy Miasta Gdyni.

Rekrutacja trwa do 24 stycznia br.

List Prezydenta