Z życia świetlicyZ życia szkoły

Pasowanie na Świetliczaka

4 października 2019r w świetlicy szkolnej odbyło się Pasowanie na Świetliczaka. Zanim przystąpiliśmy do ślubowania, dzieciaczki musiały wykazać się nie tylko wiedzą, ale i sprawnością fizyczną. Na początku uczniowie przypominali sobie zasady obowiązujące w świetlicy i udowodnili, że regulamin naszej świetlicy znają doskonale. Potem przyszedł czas na dwie bardzo ważne próby: próba sprawności i próba smaku. Z tym wyzwaniem również dzieci sobie fantastycznie poradziły. Na koniec wszyscy sprawdzali swoją wiedzę podczas odgadywania zagadek dotyczących bajek i baśni.

Po ślubowaniu, uczniowie z rąk Pani Wice Dyrektor otrzymali pamiątkowe serduszka na napisem „Świetliczak”. Wychowawcy świetlicy szkolnej podarowali dzieciom piękne dyplomy i słodkie upominki.

Wychowawcy świetlicy szkolnej składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców oraz Pani Dagmarze Kierzkowskiej za wsparcie podczas przygotowania uroczystości. Dziękujemy również wszystkim Rodzicom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Poleć tą stronę znajomym

Dodaj komentarz