Z życia świetlicyZ życia szkoły

Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej „Świat w Oczach Najmłodszych – PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA”

Świetlica szkolna zaprasza uczniów klas 0-3 do wzięcia udziału w XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej „Świat w Oczach Najmłodszych – PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA”.

Cele konkursu:

• kształtowanie aktywnej, twórczej postawy dzieci wobec sztuki,
  • wzbudzanie zainteresowania różnorodnością kultur i krajobrazami świata,
  • wyrażanie siebie i otaczającego świata w różnych formach plastycznych,
  • rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci,
  • wymiana doświadczeń, a także upowszechnianie i prezentacja działań artystycznych dzieci.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• wiek uczestników: od 3 do 9 lat (do klasy III szkoły podstawowej włącznie),
  • format prac: A3,
  • w konkursie wezmą udział prace plastyczne wykonane techniką rysunkową lub malarską,
  • każdy uczestnik może nadesłać jedną samodzielnie wykonaną pracę plastyczną,
  • wszystkie prace powinny być opatrzone na odwrocie metryczką wykonaną według wzoru: imię i nazwisko autora pracy, wiek, klasa.

Zgoda na wzięcie udziału w konkursie jest dostępna na stronie internetowej szkoły oraz w świetlicy szkolnej – dostarczenie zgody w terminie jest warunkiem, który trzeba spełnić, aby można było wysłać prace konkursowe.

Regulamin i zgoda

Prace prosimy przynosić do świetlicy szkolnej do 26.01.2024 roku. Świetlica szkolna prześle prace Szkole Podstawowej w Nałęczowie.

Osoba odpowiedzialna

Magdalena Szreder – świetlica szkolna